Kurumsal Kimlik

Marka kimliği, şirketlerin diğerlerinden ayrışmasını ve tercih edilme olasılığın artırdığı için logo seçimi, renk kullanımı ve diğer tasarım detaylarına ayrıca dikkat etmek gerekir. Markanızın amaçlarına, hedeflerine ve vizyonuna uygun bir kurumsal kimlik çalışması için siz de Dijitalizim Creative ile tanışın!

Kurumsal kimlik; kurumunuzun görünen yüzü olduğu için özen gerektiren dijital pazarlama adımlarından biridir. Firmanızı en iyi şekilde temsil etmenizi sağlayan bu hizmet sayesinde marka vizyonunu daha rahat ve daha kolay bir şekilde müşterilerinize aktarabilirsiniz.  Akılda kalıcı bir marka  inşa etmek  için pek çok detaya dikkat etmek gerekir. Özellikle bir firmayı yansıtan logonun profesyonel ve markaya uygun olması büyük önem taşır. Bu noktada logonun boyutundan kullanılan renklere kadar birçok aşamanın titizlikle yürütülmesi gerekir.

 

Şirketlerin potansiyel hedef kitlelerine kendini tanıtabilmesi ve iletişime geçebilmesi için sosyal kanallar başta olmak üzere pek çok adımdan destek alması gerekir. Sosyal mecralarda yer alan soyut varlığınızı somut bir hâle getirmek ve müşterilere ulaşmak içinse profesyonel kimlik çalışmalarına yönelmek gerekir.  İşletme ve şirketler, bu çalışmalar aracılığıyla daha profesyonel bir görünüm sağlarken aynı zamanda müşteri tarafında güven duygusunun oluşmasına da katkıda bulunurlar.

 

Marka kimlik çalışmaları, bir markayı tamamlayan ve önemli katkılar sunan adımların başında yer alır. Özellikle rekabetçi bir pazar ortamında bulunan markalar için kimlik çalışmalarının eksiksiz şekilde yürütülmesi gerekir. Marka değeri yüksek olan şirketlerin tercih edilme olasılığı daha yüksek olduğu için değerinizi yükselten markalaşma çalışmalarına ağırlık vermeniz son derece önemli. Kurumsal kimlik kavramının içerisine giren tüm çalışmalar, markanızı diğerlerinden ayıran özel bir imaja sahip olmanızı sağlar. Müşterilerinizin dikkatini çekmek ve sizi en iyi şekilde temsil eden kartvizit, logo, isimlik, antetli kâğıt, ajanda ve katalog çalışmaları yapmak için siz de Dijitalizim Creative’in uzman tasarım ekibi ile tanışabilirsiniz.

 

Dijitalizim Creative ile Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik çalışmaları, bir şirketin marka değerini yansıttığı için her detayın özenle düşünülmesi ve incelenmesi gerekir. Özellikle rekabetçi bir pazar ortamında faaliyet gösteren markaların kimlik çalışmalarına daha fazla ağırlık vermesi ve özenle hareket etmesi oldukça önemli. Marka kimliği, şirketlerin diğerlerinden ayrışmasını ve tercih edilme olasılığın artırdığı için logo seçimi, renk kullanımı ve diğer tasarım detaylarına ayrıca dikkat etmek gerekir. Markanızın amaçlarına, hedeflerine ve vizyonuna uygun bir kimlik çalışması için siz de Dijitalizim Creative ile tanışın!